KTU „WANTed karjeros dienos 2022“ įkvėpė ir Grinkiškio gimnazijos aštuntokus

Silva Morkūnienė
,
Grinkiškio gimnazijos aštuntos klasės vadovė

Spalio 26 d. Kauno technologijos universitetas (KTU) kvietė jaunus žmones į „Žalgirio“ arenoje organizuotą renginį „WANTed karjeros dienos 2022“. KTU „WANTed karjeros dienos 2022“ – vienas didžiausių karjeros planavimo renginių Baltijos šalyse! Į šį renginį vyko ir Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos aštuntos klasės mokiniai kartu su mokytojais Silva Morkūniene ir Sauliumi Čepaičiu.

 

 

Aštuonioliktus metus organizuojamame karjeros dienų renginyje šiemet buvo pristatyta per 140 Lietuvos bei tarptautinių įmonių ir visapusiška renginio programa, kurioje įžvalgomis dalijosi įvairių sričių profesionalai, pakvietę diskutuoti apie darbo rinkoje reikšmingas detales. Mūsų ugdymo įstaigos mokiniai dalyvavo interaktyviose „Įkvėpimo“ ir „Atokvėpio“ erdvėse. Jiems buvo įdomu klausytis įvairių įmonių atstovų įžvalgų apie jų darbe ar įmonės veikloje aktualiausias kasdienybės detales. Savo patirtį atskleidė ir du Lietuvoje gerai žinomi žmonės – žurnalistas Dovydas Pancerovas ir socialinių tinklų agentūros įkūrėjas, vadovas Karolis Rimkus. Kontaktų zonoje „WANTed meets WANTed“, kuri buvo įsikūrusi pagrindinėje „Žalgirio“ arenos erdvėje, kiekvienas dalyvis galėjo asmeniškai susitikti ir bendrauti su įmonės atstovais, gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Renginio organizatoriai nepamiršo ir dar nepasiruošusių darbo rinkai dalyvių, todėl „Make Your CV WANTed“ zonoje kvietė peržvelgti savo gyvenimo aprašymą ir nusifotografuoti profesinei aplinkai tinkančiai nuotraukai. Išsamesnė informacija apie vykusio renginio programą čia.

 

Džiugu, kad į Grinkiškį grįžome pilni naujų žinių, gebėjimų ir praktiškai susipažinę su įvairiausiomis inovacijomis, įkvėpti entuziazmo ir lydimi teigiamų emocijų. Manau, svarbiausia, kad ši išvyka – tai prasminga investicija į mūsų vaikų ateitį ugdant jų kritinį mąstymą, kad mokytis yra labai svarbu ir būtina, norint ateityje įsitvirtinti nuolat kintančioje globalaus pasaulio profesijų rinkoje, kur jau dominuoja robotizacija.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.