Kritinio mąstymo bei medijų raštingumo praktiniai mokymai „Skaitmeninių medijų iššūkiai: kaip padėti tėvams ir vaikams“

Šiuolaikinių didaktikų centras 2022 m. sausio 20 d., 14.00–18.00 val. kviečia klasių auklėtojus, švietimo pagalbos specialistus, tėvus praktiškai išbandyti kelias veiklas, nagrinėjant temą „Skaitmeninių medijų iššūkiai: kaip padėti tėvams ir vaikams“. Mokymų metu mes peržiūrėsime ir aptarsime filmą „Virtualūs priekabiautojai“ (Cyberbully); diskutuosime ir mokysimės atpažinti virtualias patyčias, aptarsime būdus ir priemones, kaip su jomis kovoti.

Pexels.com nuotr.

Renginio moderatoriai: psichologas, Mykolo Romerio universiteto psichologijos instituto docentas dr. Antanas Valantinas ir medijų raštingumo mokymo(si) programų suaugusiųjų švietėjams, tėvams ir seneliams bendraautorė, kritinio mąstymo ekspertė, VšĮ „Šiuolaikinių didaktikų centras“ vadovė dr. Daiva Penkauskienė.

 

Renginio vieta: viešbutis Panorama, salė „Aquarius Terra“, Sodų g. 14, Vilnius.

Renginys organizuojamas, pristatant medijų raštingumo projekto „APRICOT – Mokomės būti ir (su)gyventi besikeičiančiame laike: dėmesingos tėvystės ugdymo programa“ (Nr. 2019-1-LT01-KA204-060481)” rezultatus. Projektas įgyvendintas 2019–2022 m., finansuojant Europos Komisijos „Erasmus+“ programos lėšomis.

 

Kviečiame registruotis iki 2022 m. sausio 18 d. registracijos nuoroda

Renginys nemokamas.

 

Renginio informacija

Išsamiai apie projektą:

https://sdcentras.lt/projektai/
https://apricot4parents.org/
Socialiniame tinkle „Facebook“

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.