Kretingalės pagrindinėje mokykloje auga sveiki ir stiprūs

Gintarė Kauliuvienė
,
projekto koordinatorė

Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinėje mokykloje 2019–2022 metais įgyvendintas Sporto rėmimo fondo projektas „Augu sveikas ir stiprus“, kurio tikslas – įdiegti mokiniams natūralų fizinio aktyvumo įprotį. Didžiuojamės, kad per šiuos trejus metus pavyko pasiekti tikslą: vaikai susiformavo įgūdį aktyviai judėti.

 

Taip pat pavyko įgyvendinti vieną iš prioritetinių, 2016–2025 metų Pasaulio sveikatos organizacijos strategijoje išskiriamų sričių tikslų – skatinti vaikų ir paauglių fizinį aktyvumą. Projekto įgyvendinimo metu gautomis lėšomis buvo įsigytos dvejos interaktyvios grindys, įrengta lauko treniruoklių ir žaidimų aikštelė mokyklos kieme, už aktyvų dalyvavimą veiklose mokiniai apdovanoti prizais.

 

Projekto laikotarpiu organizuotos fizinį aktyvumą skatinančios veiklos ir renginiai, visuotinės rytinės mankštos, ,,Judriosios pertraukos“, interaktyvūs užsiėmimai, kurios labai prisidėjo prie tikslo įgyvendinimo. Akivaizdžiai matosi, kad mokiniai tapo aktyvesni, fiziškai stipresni, noriai tęsė veiklas ir paskelbus jų pabaigą.

 

Džiaugiamės, kad į veiklas aktyviai įsitraukė ne tik Kretingalės miestelio bendruomenė, bet ir kitų rajono mokyklų mokytojai bei mokiniai.

 

Dėkojame Sporto rėmimo fondui už galimybę skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir taip prisidėti prie geresnės mokinių fizinis ir emocinės savijautos.

 

Projektas „Augu sveikas ir stiprus“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.