Konkursas mokiniams „Sukurk „Vaikų universiteto“ herojų!“

Konkurso tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, kuriant projekto Kauno technologijos universiteto (KTU) „Vaikų universitetas“ herojų, ir įtraukti juos į bendrakūrybos procesą.

 

Griebk teptuką ar pieštuką į rankas ir pirmyn! Įsijunk kompiuterį ir modeliuok! Imk popierių, žirkles ir klijus – lankstyk, karpyk, klijuok! Moksleivis, sukūręs įdomiausią, unikaliausią darbą ir „Facebook“ konkurso metu surinkęs daugiausiai „patinka“ paspaudimų bei sulaukęs daugiausiai darbų vertinimo komisijos balų, bus apdovanotas puikiu KTU partnerių įsteigtu prizu. Konkurso laimėtojo sukurtas herojus papuoš KTU projekto „Vaikų universitetas“ dalyviams skirtą atributikos liniją – marškinėlius, bloknotus ir kita.

 

Dalyvių darbų nuotraukų lauksime el. paštu vaikams@ktu.lt iki balandžio 26 d. Dalyvių amžius – 4–14 m., tad jei dalyvis dar neturi savo el. pašto paskyros, į pagalbą galima pasitelkti tėvelius ar mokytojus.

 

KTU „Vaikų universitetas” – tai projektas 5–8 kl. mokiniams, kuriuo siekiama vykdyti šviečiamąją veiklą, populiarinti mokslą ir technologijas, supažindinti vaikus su mokslo naujovėmis, kaip veikia universitetas ir kokios galimybės atsiveria po studijų KTU. Projekto pradžia – spalio mėnesį.

 

Informacija apie konkursą

 

KTU inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.