Konkursas mokiniams: „ES ateitis: ką Lietuva gali pasiūlyti Europai?“

Visoje ES ateinančiais metais vyks konsultacijos su piliečiais ir jaunimu, siekiant patobulinti ES vykdomą politiką. Jei esi 7–12 klasių mokinys (-ė), mes, naujienlaiškio „AŠ MANAU“ rengėjai ir partneriai, kviečiame dalyvauti istorinėje Europos ateities konferencijoje, siunčiant savo nuomonę. Geriausius išgirs kiti konferencijos Lietuvoje dalyviai, tad konkursas – galimybė padaryti tikrą poveikį Lietuvos ir Europos ateičiai! Juk būtent jaunimui teks gyventi ES, prie kurios kūrimo galima prisidėti jau šiandien!

Jei esi 7–12 klasių mokinys (-ė), atsiųsk savo vaizdo įraše įrašytą kalbą – argumentuotą nuomonę apie Tave jaudinantį ES ateities aspektą ir laimėk šaunius prizus! Gali laisvai pasirinkti temą, ką ir kokioje srityje ES turėtų keisti ir tobulinti. Tegul tai būna įkvepianti ir įtaigi kalba, lyg dalyvautumei tikroje konferencijoje apie ES ateitį! Labai svarbu, kad pasirinkta tema kalbėtumei iš savo – Lietuvos jauno žmogaus, mokinio (-ės) – perspektyvos, siedamas temą su savo aplinkos, bendruomenės aktualijomis.

 

Geriausieji ne tik bus išgirsti, bet ir apdovanoti! 7–9 ir 10–12 klasių pirmųjų trijų vietų nugalėtojai gaus dovanų: planšetinį kompiuterį (pirmos vietos), bevieles ausines (antros vietos) ir nešiojamus įkroviklius (trečios vietos). O konkurso dalyvių mokytojai, pasiūlę mokiniams sudalyvauti, bus paskatinti konkurso sumanytojos – Užsienio reikalų ministerijos – suvenyrais. Nugalėjusiems dalyviams ir jų mokytojams bus skiriami pažymėjimai!

Komisija, sudaryta iš konkurso organizatorių ir partnerių, atrinks nugalėtojus, atsižvelgdama į argumentacijos kokybę, oratorystę ir kalbos įtaigumą, išsakytų idėjų originalumą. Vaizdo įrašo kokybė ar montažas nebus vertinami. Svarbiausia, kad būtų galima gerai girdėti ir matyti konkurso dalyvį ar dalyvę!

 

Mokinius kviečiame siųsti vaizdo įrašus per „Wetransfer“ el. paštu aktualiju.pamoka@gmail.com iki lapkričio 20 dienos. Vaizdo įrašo dydis negali viršyti 2 GB, o trukmė – 4 min. Būtina kartu atsiųsti/įkelti tėvų pasirašytą (el. parašu ar ranka) sutikimo viešinti informaciją formą. Su kiekvienu dalyviu susisieksime ir informuosime apie rezultatus.

 

Mokytojai, paskatinę mokinius dalyvauti konkurse, kviečiami parašyti el. paštu aktualiju.pamoka@gmail.com, kas dalyvauja konkurse bei nurodyti savo pašto adresą, kuriuo galėtume atsiųsti suvenyrus bei prizinių vietų atveju – pažymėjimus.

 

Jei kiltų daugiau klausimų, prašome teirautis telefonu 8 687 58 085.

 

Lauksime TAVO nuomonės!

 

Užsienio reikalų ministerijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.