Konferencija „Adolfas Ramanauskas-Vanagas ir pokario rezistencija: istorinis, politinis ir moralinis palikimas“

Mokytojus, švietimo darbuotojus, muziejininkus ir visus besidominčius Lietuvos istorija vasario 21 d. kviečiame į Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje (Birutės g. 2) vyksiančią istorinę konferenciją „Adolfas Ramanauskas-Vanagas ir pokario rezistencija: istorinis, politinis ir moralinis palikimas“.

Konferencijos tikslas – paminėti Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signataro, Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio ginkluotųjų pajėgų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 100-ąsias gimimo metines. Konferencijoje prisiminsime ir įvairiais aspektais aptarsime Lietuvoje vykusią pokario rezistenciją ir jos palikimo reikšmę šiandienai. Daugiausiai dėmesio skirsime Dainavos apygardos ir Pietų Lietuvos partizanams.

 

Detali konferencijos programa – Programa 02-21

Registruotis galima https://goo.gl/forms/wMXJMmdNEL2zMu7G2 iki vasario 9 d.

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos pažymėjimai. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Daugiau informacijos Jums suteiks Meilė Platūkienė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos Tolerancijos centro koordinatorė, el. paštas meile.platukiene@vanagogimnazija.lt, tel. 8 616 33 149.

 

Konferencijos organizatoriai:

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.