Kauno r. Neveronių gimnazijos dramos būrelio mokiniai susitiko su globos namų gyventojais

Deimantė Žuromskienė
,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, dramos būrelio vadovė

Šaltą, bet saulėtą kovo 8-osios rytą autobusas iš Neveronių gimnazijos kiemo pajudėjo Šv. Klaros globos namų link. Kelionės tikslas – padovanoti džiaugsmingų akimirkų šių namų gyventojams. Apie susitikimą galvota jau seniai – pagaliau išsipildė mokinių svajonė.

 

Gyvenimas vaikams ir suaugusiems dažnai pateikia įvairių situacijų. Vieną iš jų mokiniai ir parodė. Vytautės Žilinskaitės „Viso pasaulio tetos“ nejučiomis susirinkusiuosius sugrąžino į vaikystės prisiminimus (mamai išvykus į kelionę, Vaidotas kelioms dienoms lieka namie visiškai vienas ir jį telefonu globoja daugybė tetų). Įkyriai besirūpinančių tetų skambučiai vis labiau trukdo Vaidotui pasijusti savarankiškam ir kelia juoką, taigi skaidrina žiūrovų nuotaiką.

 

Po renginio mokiniai Šv. Klaros globos namuose gyvenančioms moterims Tarptautinės moters dienos proga įteikė gėlių, visus gyventojus vaišino savo keptais pyragaičiais, aplankė ir tuos, kurie nepajėgė ateiti į renginį. Be to, pastebėjo, jog senoliai turi jaukias, patogias erdves.

 

Susitikimo pabaigoje dramos būrelio dalyviai visiems padėkojo už dėmesį, palinkėjo, kad visada globos namų gyventojus suptų geri žmonės, kad lydėtų linksma pavasariška nuotaika, kad jie niekada nepristigtų dėmesio ir šilumos.

 

Šv. Klaros globos namai taip pat dėkojo gimnazijos dramos būrelio vadovei ir moksleiviams už geranorišką apsilankymą bei programą senjorams, įteikė padėkos raštą.

 

Bet labiausiai mokinius sujaudino žiūrovų nuoširdumas, gerumas, aplodismentai ir šypsenos. Po renginio būrelio dalyviams palengvėjo, nes pamiršo susitikimo jaudulį. Buvo nuostabu – širdimi lyg tiltu susitiko kelios kartos.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.