Kauno r. Giraitės darželio akcija „Skleiskime šviesą iš savo delnų“

Kiekvienas žmogus, nepaisant amžiaus, yra svarbus. Bendravimas tarp kartų yra svarbus ir naudingas visiems. Siekdami ugdyti atjautą, savimonę, empatiją ir toleranciją vyresnio amžiaus žmonėms, organizavome respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų akciją „Skleiskime šviesą iš savo delnų“. Akcijoje dalyvavo Raseinių lopšelis-darželis „Liepaitė“, Klaipėdos lopšeliai-darželiai „Eglutė“ ir „Berželis“, Kretingos lopšelis-darželis „Žilvitis“, Kauno lopšeliai-darželiai „Gintarėlis“, „Girinukas“ ir Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla, Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras ir Kauno r. Eigirgalos lopšelis-darželis.

 

Akcijos dalyviai gamino žibintus. Spalio mėnesį jų paroda buvo organizuota mūsų darželio kieme, o Šv. Martyno dieną persikėlė į Giraitės senelių namus. Senoliai džiaugėsi ne tik gražiais žibintais, bet ir vaikučių koncertu. „Užkursiu širdyje ugnelę, kad būtų šilta viduje, pripilsiu sklidiną puodelį, vaišinsiu šiluma tave“, – I. Šeduikienės dainele senelių širdis šildė vaikai ir dovanojo po žibintą. Buvo smagu matyti švytinčias jų akis.

 

Dileta Jagelavičiūtė

meninio ugdymo mokytoja

Kristina Stasikonienė

mokytoja metodininkė

Vilma Lauciūnienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.