Kaunas dalijasi sėkminga mokinių pasiekimų gerinimo patirtimi siekiant mokinių mokymo(si) pažangos

Gabija Lapinskaitė
,
Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

Sausio 20 d. Kauno švietimo inovacijų centre sulaukėme labai malonaus vizito, atvyko Visagino miesto švietimo darbuotojai: Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė su skyriaus specialistais, mokyklų vadovais ir jų pavaduotojais.

 

Susitikimo metu Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja dr. Ona Gucevičienė dalijosi Kauno miesto vertinga patirtimi siekiant mokinių mokymo(si) pažangos, taip pat pristatė 2020–2022 m. PUPP ir VBE rezultatų analizės duomenis, pasidžiaugė Kauno miesto mokinių pasiekimais. Centro direktorė Rasa Bortkevičienė pristatė Kauno švietimo inovacijų centro veiklą ir pasidalijo sėkmingos patirties pavyzdžiais siekiant mokinių mokymosi pažangos. Po vizito Kauno švietimo inovacijų centre Visagino savivaldybės atstovai ir mokyklų vadovai vyko į edukacines veiklas, o po jų lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, kurioje gerąja universiteto patirtimi pasidalijo kanclerio pavaduotoja doc. dr. Ilona Tandzegolskienė-Bielaglovė.

 

Džiaugiamės vizitu ir galimybe pasidalyti vertinga Kauno miesto patirtimi ir kartu siekti bendrų švietimo tikslų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *