Karjeros diena 2018

Diana Judkevič
,
ugdymo karjerai specialistė

Kovo 21 d. Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniams surengta Karjeros diena. Mūsų mokyklos I–III klasių auklėtiniai keliavo į aukštąsias mokyklas.

Visi I klasių mokiniai vyko į Vilniaus kolegiją. Gimnazistai aplankė Sveikatos priežiūros, Verslo vadybos, Menų ir kūrybinių technologijų fakultetus, susipažino su specialybėmis, klausėsi paskaitų, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. II klasių mokiniai vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Ten aplankė Aplinkos inžinerijos, Fundamentinių mokslų, Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetus. Susipažino su siūlomomis specialybėmis, klausėsi paskaitų, pamatė laboratorijas, bendravo su dėstytojais ir studentais.

 

IIIc klasės mokiniai aplankė Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centrą. Gimnazistai susipažino su tiksliųjų mokslų studijų programomis. Universiteto atstovai parodė Molekulinės biologijos bei Mikrotechnologijos ir biotechnologijos mokomąsias laboratorijas, laisvalaikio zonas, pristatė studijų galimybes. IIIa ir IIId klasių mokiniai lankėsi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Gimnazistai susipažino su ten siūlomomis studijų programomis, dvigubo diplomo gavimo galimybėmis, užsienio praktikomis ir mainais bei dalyvavo mokymuose „CV rašymas“. IIIb klasės mokiniai susipažino su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos institutu. Universiteto atstovai vedė ekskursiją, parodė auditorijas, biblioteką, laisvalaikio zonas, papasakojo ne tik apie studijas, bet ir studentišką gyvenimą.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.