Karatistai 2017-uosius užbaigė pergalingai

 

Vilniaus kiokušin karatė klubas „Ippon“ organizavo tradicinį kalėdinį turnyrą. Į jį sukvietė svečius iš 21 klubo, iš visos Lietuvos susirinko daugiau kaip 500 dalyvių.

Kuršėnams atstovavo 26 sportininkai, kurių pasiekti rezultatai komandai leido puikuotis antrąja turnyrinės lentelės vieta. Labiausiai prie to prisidėjo turnyro nugalėtojais tapę sportininkai, o jų net 10: Teodora Kaveckaitė, Danielė Glazauskaitė, Ignas Kybartas, Nojus Grikštas, Titas Černiauskas, Kajus Jonaitis, Vakaris Kaveckas, Gvidas Rimkus, Geraldas Dvarionas ir Lukas Neimantas. Antrąsias vietas iškovojo 8 sportininkai: Titas Šleževičius, Augustinas Dvarionas, Mėta Salygaitė, Pijus Blankus, Tomas Mituzas, Raigardas Salyga, Julius Simonovičius ir Miglė Misiulytė. Trečiąsias vietas iškovojo 3 sportininkai: Domantas Pekštys, Kristijonas Pocius ir Kostas Čaplinskas.

 

Kuršėniškiams sėkmingas buvo ne tik šis turnyras, bet ir visi 2017 m. Per šiuos metus net 41 sportininkas aktyviai dalyvavo 22 įvairaus lygio varžybose, jose iškovojo ir į Kuršėnus parvežė 269 medalius (96 bronzos, 63 sidabro ir 109 aukso). Iš jų 20 – itin svarbių, iškovotų Lietuvos Respublikos čempionatuose ir taurės varžybose (6–3 vietos, 4–2 vietos ir 10 čempionų titulų). Kuršėniškiai aktyviai dalyvavo ir prizininkais bei nugalėtojais tapo Šveicarijos ir Olandijos atviruose turnyruose. Klubo ir kitose stovyklose išlaikė kvalifikacijos kėlimo egzaminus, taip pat aktyviai dalyvavo ir demonstravo parodomąsias programas įvairiose šventėse ir renginiuose.

 

Kiekvienais metais kryptingai gerėjantys pasiekimai ir didėjantis sportuojančių vaikų ir jaunimo skaičius – bendradarbiavimo rezultatas tarp Kuršėnų kiokušin karatė klubo „Dao“, Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono savivaldybės. Karatė klubo ir sporto mokyklos vykdoma neformaliojo vaikų švietimo programa „Savigyna prieš smurtą ir patyčias sportuojant kiokušin karatė“, įgyvendintas Šiaulių rajono savivaldybės projektas „Sportuok kiokushin karatė ir lavink savo kūną bei dvasią“ atvėrė puikias galimybes ir sąlygas sportuoti Kuršėnų mieste.

 

Valdemaras MITKUS

Neformaliojo švietimo mokytojas

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.