Karaokės erdvėje mokiniai apsilankė virtualiai

Šiaulių Ragainės progimnazijos 2b klasės mokiniai (mokytoja Palmira Gasparovičienė) virtualiai apsilankė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale  esančioje naujojoje Karaokės erdvėje. Kol biblioteka yra užvėrusi duris ir negali fiziškai priimti lankytojų, į ją patekti galima virtualiu būdu – naudojantis bibliotekos Edukacinių veiklų gidu.

Tad antrokai nuotoliniu būdu per Edukacinių veiklų gidą pakeliavo po „Šaltinėlio“ filialą, pamatė, koks jis yra spalvingas, įdomus, o dabar jau ir skambantis! Mokiniai prisipažino, kad šioje bibliotekoje kol kas lankėsi tik kartą, tad pamatyti, kad joje yra Karaokės erdvė, buvo tikra naujiena. Pasirodo, dar nei vienam neteko dainuoti karaokės, tad prižadėjo, kai tik biblioteka atvers duris, būtinai čia apsilankyti. Po „pasivaikščiojimo“ po biblioteką, mokinių laukė ir praktinė užduotis – smagi viktorina apie karaokę. Nors karaokės ir nedainavę, tačiau mokiniai labai daug apie ją žino, tad atsakė teisingai beveik į visus viktorinos klausimus.

 

Norintieji aplankyti bibliotekos erdves ir plačiau susipažinti ne tik su karaoke bibliotekoje, bet ir kitomis veiklomis, tai sėkmingai gali padaryti apsilankę Edukacinių veiklų gide.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.