„Kamuolio diena 2018“

Akmenės gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“ „Boružėlių“ grupės vaikučiai dalyvavo netradicinėje ugdomojoje tarptautinio projekto „Kamuolio diena 2018“ veikloje. Vasariškas oras ir puiki auklėtojos Letos Numsėdienės ir logopedės Lauros Ivanovienės nuotaika įkvėpė visus įsitraukti į netradicinį fizinį ir kūrybišką užsiėmimą, organizuotą gamtinėje aplinkoje.

 

Per ryto ratą vaikai žaidė pirštukų žaidimą „Kamuolių šeimynėlė“, susipažino su sporto šakomis, kuriose naudojami kamuoliai. Lauke ugdytiniai mankštinosi, žaidė žaidimus su parašiutu ir kamuoliais, iš kamuolių dėliojo vardo raides, ieškojo aplinkoje paslėptos neįprastos kūrybinės užduoties. Vaikai surado kamuoliukus-vandens balionėlius, pažymėtus jų vardo pirmąja raide. Pedagogės mažiesiems boružiukams pasiūlė juos išbandyti meninėje veikloje „Pievos gyventojai“.

Po smagios veiklos vaikai lauke gardžiai gėrė pieną ir vaišinosi sausainiais „Šypsniukais“. Dienos įspūdžiais jie ilgai dalijosi su draugais ir tėveliais.

 

Akmenės gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.