Kalėdinis paštas

Inga Gudelevičienė
,
Alytaus l.-d. „Boružėlė“ mokytoja metodininkė

Šv. Kalėdos ir Naujieji metai – pačios gražiausios metų šventės, kai dėkojame vieni kitiems, apmąstome savo nuveiktus darbus, daliname dėmesį, šypsenas, širdies šilumą. Tai puikus laikas rašyti sveikinimo, atsiprašymo ar draugystės laišką.

 

Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė” ikimokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupės ugdytiniai su manimi, mokytoja Inga Gudelevičiene, dalyvaudami „eTwining“ platformos projekte „Kalėdinis paštas“, pakvietė įstaigos bendruomenę rašyti laiškelius tiems, kuriems per pašėlusį gyvenimo tempą galbūt nespėjome padėkoti.

 

Ugdytinių tėveliai įsitraukė į pašto dėžutės kūrimą, o nykštukai pakvietė bendruomenę ir miesto svečius į stebuklingą kalėdinio pasakų namelio atidarymą bei atvėrė įspūdingos kalėdinio pašto dėžutės langelį. Visi klausėsi pasakos, šoko, dainavo ir atidarė kalėdinio pasakų namelio duris. Nykštukai išdalino laiškelius adresatams dar iki šv. Kalėdų. Kiek šypsenų, gražių akimirkų ir džiaugsmo. Juk taip smagu dalintis gerumu.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.