Kaimyninių šalių pedagogų susitikimas

Lina Balčiūnienė
,
Joniškio r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinio būrelio pirmininkė

Gegužės 10 d. Joniškio r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinio būrelio 23 nariai – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai – viešėjo Elėjos miestelio (Latvija) ikimokyklinio ugdymo įstaigose: Elėjos darželyje „Kamenite“ ir šio darželio filiale, kuris įsikūręs Lielplatuonės dvare. Pedagogai dalijosi patirtimi apie ugdomosios veiklos organizavimą, tautiškumo ir savo krašto tradicijų puoselėjimą, apžiūrėjo ugdymo įstaigų lauko ir vidaus edukacines erdves, diskutavo apie savo šalių ikimokyklinio ugdymo švietimo sistemą.

 

Po pietų vyko ekskursija po Elėjos dvaro parką. Pedagogus gidė supažindino su šio parko istoriją, pakvietė į jame esantį Arbatos namelį, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas. Edukaciją kolegėms vedė darželio „Kamenite“ direktorės pavaduotoja ugdymui Laila Šutine.

Bendradarbiavimas su Elėjos darželiu „Kamenite“ užsimezgė per 2017 m. rudenį Joniškio vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vykusią tarptautinę-pažintinę konferenciją „Kaip senieji giedojo, taip jaunieji dainuoja“.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.