Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė surengė sveikatingumo dieną

Linda Gudaitė
,
fizinio ugdymo mokytoja

Ankstų šeštadienio rytą įsismarkavęs lietus neišgąsdino janoniečių – klasėmis ir pavieniui rinkomės į gimnazijos bendruomenės sveikatingumo dieną prie Salduvės piliakalnio. O kiek vėliau, tarsi džiaugdamasi gimnazistų ir pedagogų aktyvumu, piliakalnį nušvietė saulė.

 

Specialiai šiai dienai fizinio ugdymo mokytojai paruošė įdomias netradicines užduotis, kuriose janoniečiai galėjo išbandyti savo jėgas ir atskleisti gebėjimus. Visi kartu pasimankštinę išsiskirstėme atlikti įvairių veiklų. „Labirinto“, „Parašiuto“, „Draugiškos komandos“ ir „Slidininkų“ rungtyse atsiskleidė mūsų bendruomenės vikrumo, tikslumo, taiklumo gebėjimai, o žygis Salduvės parko teritorijoje patikrino ištvermę ir gebėjimus orientuotis aplinkoje skaitant žemėlapį.

 

 

Aktyvios, kūrybiškos ir smagios veiklos gryname ore subūrė bendruomenę, praturtino suvokimą, kad sveikatingumas – tai ne mada, o kasdien būtinas ugdytis įprotis gyventi sveikai.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.