Judumo savaitė prasidėjo šventine sporto diena

Rugsėjo 16-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena. Ir nors rudeninis lietus organizatoriams neleido vykdyti šventės po atviru dangumi, laimė, kad erdvioje mokyklos sporto salėje vietos užteko visiems sporto gerbėjams ir žiūrovams. Renginio organizatorė, fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė, skelbdama šventės pradžią, pabrėžė, kad rungčių metu svarbus ne tik visų dalyvių aktyvumas, drąsa, vikrumas ar atkaklumas, ne ką mažiau svarbi ir komandų draugystė bei pasitikėjimas.

 

Sporto dieną tikrai netrūko įvairios fizinės veiklos ir smagių rungčių, kuriose varžėsi 5–10 kl. sportiškiausi atstovai ir net klasių auklėtojai, lydimi žiūrovų plojimų ir palaikymo šūksnių. Mokiniai šventę pradėjo smagia šokio judesių mankšta, o paskui rungėsi sportinėse estafetėse. Šį kartą džiaugsmingą pergalę estafetėse iškovojo vyriausieji – 8 kl. mokiniai, 7 kl. didžiavosi 2-ąja vieta, o penktokai užėmė 3-iąją vietą. Kiek vėliau visi krepšinio aistruoliai įnirtingai grūmėsi dėl „taikliausios rankos“ titulo, kurį pelnė 7 kl. mokiniai, antrąją vietą iškovojo 10 kl., trečiosios vietos nugalėtojais iškilmingai paskelbti 8 kl. auklėtiniai.

 

 

Sporto dienos tikslas pasiektas – mokiniai ne tik susibūrė bendrai sportinei veiklai, bet ir, siekdami pergalės, stiprino ir klasės tarpusavio santykius, ugdėsi pagarbą, pasitikėjimą visais komandos nariais. Džiugu, kad aktyviai pasportavę ir linksmai praleidę pusdienį mokiniai įsitikino, kad sportas – tai neabejotinai geros nuotaikos, o svarbiausia – geros savijautos garantas!

 

Šventosios pagrindinės mokyklos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.