Judėk sveikai – gyvenk ilgai

Klaipėdos technologijų mokymo centras nuo 2020 gruodžio 1 iki šių metų kovo 2 d. įgyvendino sporto projektą „Judėk sveikai – gyvenk ilgai“. Projekto tikslas – skatinti jaunimo iki 29 metų sveiką gyvenseną per fizinį aktyvumą.

 

Pagrindiniai projekto uždaviniai:

  1. formuoti mokinių sveikos gyvensenos įpročius, didinant fizinio aktyvumo prieinamumą bendrabutyje;
  2. stiprinti mokinių fizinę sveikatą, atsižvelgiant į mokinių individualius poreikius.

 

Projektu buvo siekiama formuoti jaunimo įprotį gyventi fiziškai aktyviai. Projekto eigoje įsigyta moderni sportinė įranga ir inventorius, kuriais galės naudotis visi Centro bendrabutyje gyvenantys mokiniai laisvu po pamokų metu. Kad treniruotis būtų dar įdomiau ir prasmingiau, mokiniai dalyvavo paskaitose įvairiomis sveikatinimo temomis; profesionalūs sporto treneriai pravedė jogos, kardio bei funkcines treniruotes, kurios buvo filmuojamos, joms pritaikytas vertimas į gestų kalbą, nes Centro bendrabutyje gyvena ir klausos negalią turintys mokinai.

 

Tikime, kad šis projektas ne tik praturtins mūsų mokinių laisvalaikį, bet ir prisidės prie jų sveikatos stiprinimo bei mokinių sąmoningo požiūrio į sveiką mitybą bei aktyvų poilsį.

 

Projektas „Judėk sveikai – gyvenk ilgai“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

 

Klaipėdos technologijų mokymo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.