JPB nariai jungiasi prie iniciatyvos „Fizinio iššūkio savaitė“

kpt. Marius Zemenskas
,
Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos koordinatorius

Jau keletą savaičių Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro Jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) nariai kartu su vadovu, pasieniečiu Andriumi Birštonu skiria dėmesį fiziniam aktyvumui.

 

Jaunieji pasieniečiai pasirenka konkrečią fizinio aktyvumo veiklą – ėjimą, bėgimą, prisitraukimų ar atsilenkimų atlikimą, kitas veiklas. Naudodamiesi įvairiomis mobiliosiomis aplikacijomis seka asmeninį progresą bei savo rezultatu dalijasi su kitais būrelio nariais.

Jau nuo kovo 8 d. (pirmadienio) PRISIJUNK prie šios iniciatyvos! Pasirink aktyvią fizinę veiklą, naudokis išmaniųjų programėlių treniruotėmis, KASDIEN pasidalink pasiektu rezultatu!

 

Prie iššūkio prisidės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasienio rinktinių Bendruomenės pareigūnai (-ės), kiti dalyviai – jie ir pateiks socialinio tinklo Facebook pokalbių grupės nuorodą, kurioje galėsi dalintis savo pasiekimais. Jei idėjos palaikytojų bus gausu iniciatyvai sukursime atskirą grupę Facebook platformoje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.