Jaunimo solidarumo diena

Jau penktus metus iš eilės Šiaulių sporto, Sauliaus Sondeckio menų ir Telšių „Džiugo“ gimnazijų mokinių aktyvas susiburia bendroms veikloms – paminėti Jaunimo solidarumo dienos. Šį kartą gegužės 4-ąją renginys vyko Šiaulių sporto gimnazijoje. Šio susitikimo tikslas buvo formuoti mokinių nuostatas ir vertybes, stiprinančias jauno žmogaus pozityvų ir konstruktyvų santykį į savanorystę.

 

Lietuvos Raudonojo kryžiaus Šiaulių skyriaus savanoriai pasidalijo gerąja savanorystės patirtimi Raudonajame kryžiuje. Susitikimo metu vyko ir pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos organizavo Lietuvos Raudonojo kryžiaus pirmos pagalbos instruktorius Egidijus Kalinaitis. Gimnazijų atstovai išradingai ir smagiai pristatė savo gimnazijų savanorystės veiklas.

 

Šiaulių sporto gimnazijoje yra vykdomas „Erasmus+“ strateginės partnerystės projektas „Būk savanoriu – pakeisk pasaulį!“. Gimnazijos svečiams buvo pristatytas projektas ir per jį vykdomos veiklos.

 

 

5-erių metų bendradarbiavimo tarp gimnazijų sukaktis paminėta šventiniu fejerverku ir tortu. O Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mušamųjų ansamblis, vadovaujamas mokytojo Aurimo Povilaičio, visus užbūrė muzikos ritmais. Pasisėmę patirties, sužinoję naujų dalykų apie savanorystę, visi išvykome į ekskursiją po Šiaulius.

 

Džiugu, kad stiprėja mūsų bičiulystė ir noras pažinti vis ką nors nauja. Kitais metais laukia susitikimas Telšiuose.

 

Šiaulių sporto gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.