Janoniečių sėkmė konkurse „Europos kalbų labirintas 2022”

Gitana Kazimieraitienė
,
geografijos mokytoja, klubo „Žemės draugai“ vadovė

Jau septintus metus Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokinių komanda dalyvavo respublikiniame konkurse-protų kovų finale „Europos kalbų labirintas 2022”, Vilniuje, Seimo lankytojų centre.

 

Europos kalbų dienai skirtame renginyje, kurio pagrindinis prizas – kelionė į Europos Parlamentą Strasbūre, rungėsi 7 stipriausios Lietuvos gimnazijos, praėjusios atrankinį turą. Prizo – kelionės steigėjas – europarlamentaras Juozas Olekas.

 

Finaliniam renginiui  komandos paruošė prisistatymo  filmukus ir teisingo kelio iš labirinto ieškojo, atsakydamos į keturių turų klausimus, kurie reikalavo įvairių kalbų mokėjimo, logikos, kūrybingo ir greito mąstymo.

 

Klausimus komandoms pateikė protmūšių guru Artūras Vyšniauskas – taigi, lengvų klausimų nebuvo, kova buvo atkakli ir nenuspėjama. I vietos laimėtojai paaiškėjo tik paskutiniame ture. Mūsų gimnazijos komanda tapo šio nacionalinio finalo nugalėtoja!!!

 

 

Sveikinimai „auksinei komandai“! Ačiū už JJG vardo garsinimą!

 

Ąžuolas Zavaliauskas, II d

Kristina Kaupaitė, II d

Matas Povilaitis, II c

Deivis Kungys, II c

Mykolas Liandzbergas, II b

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.