Janoniečių komandos buvo nepralenkiamos Šiaulių miesto „Europrotų“ kovose

Gitana Kazimieraitienė
,
geografijos mokytoja, klubo „Žemės draugai“ vadovė  

Pasiilgę gyvų protų kovų turnyrų Šiaulių miesto I–IV gimnazijos klasių mokiniai rinkosi neįprastoje vietoje – Šiaulių verslo inkubatoriuje, kuriame vyko „Europrotų“ žaidimas. Juliaus Janonio gimnazijai atstovavo net šešios protmūšiukų komandos.

 

„Jaunimo Europos Komanda“ (Viktorija Jonuškaitė ir Ūla Mitkevičiūtė) ir „Europe Direct Šiauliai“ centro atstovai, kviesdami į europietišką viktoriną „Europrotai“, ragino gimnazistus patikrinti savo žinias apie Europos šalių kultūras, meną, maistą, istoriją, geografiją, muziką, įžymius žmones. Įdomus ir smagus laikas su komandos draugais išbandė dalyvių originalumą, komandos narių bendradarbiavimą ir gebėjimą spręsti problemas. Susumavus protų kovų visų turų taškus paaiškėjo, kad pirmąsias prizines vietas iškovojo trys Juliaus Janonio gimnazijos komandos!

Juliaus Janonio gimnazijos „auksinė komanda“: Aistis Šukys, IIIa kl., Martynas Bukis, IIIa kl., Dovydas Labanauskas, IIIc kl., Matas Povilaitis, IIc kl., Deivis Kungys, IIc kl.

 

Ačiū už Juliaus Janonio gimnazijos vardo garsinimą!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.