Janoniečiai tyrinėjo, ieškojo ir rungtyniavo gimtajame mieste!

Spalio 20 d. I klasių Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos komanda „JJG“ iškeliavo į Didždvario gimnaziją dalyvauti konkurse „Ar pažįsti gimtąjį miestą?“. Konkurse dalyvavo komandos, sudarytos iš trijų narių, jos atstovavo septynioms miesto gimnazijoms.

 

Konkursą sudarė dvi dalys: praktinė – orientavimosi – užduotis ir teorinė. Pirmiausia reikėjo valandą tyrinėti „pakėlus galvą“ Šiaulių bulvarą ir centrinę miesto dalį, nes užduočių lapuose buvo fragmentinės detalės, kurias reikėjo atpažinti. Atpažinus, koks tai konkretus Šiaulių miesto objektas, komandos skubėjo prie jo įsiamžinti – taip buvo gaunami įskaitiniai taškai.

 

Antroje konkurso dalyje vyko komandinis „Protų mūšis“. Teko atsakyti į 30 klausimų, susijusių su Šiaulių istorija, žymiomis vietomis, kultūra, muzika, menu, sportu ir garsiais šiauliečiais.

 

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai savo gimtąjį miestą pažįsta janoniečiai – Ūla Bubliauskaitė (Ia), Ignas Indrijauskas (I KTU) ir Augustas Skirmantas (Ia).

 

Nuotraukoje (iš kairės):

Ignas Indrijauskas (I KTU klasė), Ūla Bubliauskaitė (Ia klasė), Augustas Skirmantas (Ia klasė), komandos vadovė – geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė.

 

Visoms komandoms įteikti padėkos raštai, atminimo dovanėlės, nugalėtojams – diplomai.

 

Sveikiname ir dėkojame mūsų gimnazijos „auksinei komandai“!

 

Šiaulių Juliaus Janonio g-jos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.