Įvyko švietimo bendruomenės forumas

Šiandien Švietimo, mokslo ir sporto ministerija surengė švietimo bendruomenės forumą, per kurį buvo apibendrinta ir įvertinta nuotolinio mokymo patirtis karantino laikotarpiu, aptarti pasiruošiamieji darbai naujiems mokslo metams ir svarstomos skaitmeninio proveržio strategijos kryptys. Forume dalyvavo švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Renatos Česnavičienės nuotr.

„Netikėtai užklupusi situacija tapo iššūkiu visai švietimo sistemai, tačiau kartu tai buvo ir galimybė proveržiui. Žengėme per tuos sudėtingus slenksčius ir dar kartą įsitikinome, kaip svarbu veikti bendruomenėje. Žinoma, nuotolinis mokymas nėra lygiavertis gyvam bendravimui. Tačiau tam tikromis sąlygomis tai yra būtina priemonė. Todėl žvelgdami į ateities ugdymą turime mokėti efektyviai ja naudotis“, – sakė švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

 

Pasak ministro, dar yra daug klausimų, į kuriuos reikės atsakyti, tą darys ir kitos šalys. „Vis dėlto dauguma jų glūdi nekintančiame švietimo taikinyje – vaiko sėkmė, jo gebėjimų atskleidimas. Turime skatinti, pasitikėti, įgalinti bendruomenę, kad kartu pasirengtume planus naujiems mokslo metams, kad juos turėtų kiekviena mokykla ir žinotų, kaip sėkmingai įgyvendinti“, – pažymi ministras A. Monkevičius.

 

Netrukus „Švietimo naujienos“ visus, kuriems rūpi kvies skaityti detalesnius pranešimus, diskusijas bei dalysis atskiromis idėjomis, svarbiausiais pastebėjimais iš šio forumo. Susitikime mūsų svetainėje!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.