Įprasmink savo laiką ir prisijunk prie savanorių-korepetitorių komandos Vilniuje ir Kaune!

Įsitrauk į savanorišką veiklą vaikų globos namuose ir dienos centruose!
Išbandyk mokytojo profesiją ir padėk socialiai jautriam jaunuoliui įveikti mokymosi sunkumus, augti ir tobulėti!
Tobulink turimas ir įgyk naujas kompetencijas!

 

Programos tikslas – suteikti tėvų globos netekusiems jaunuoliams individualią ugdomąją ir emocinę pagalbą būnant savanoriu–korepetitoriumi ir padedant jaunuoliams suprasti išsilavinimo svarbą, užpildyti mokymosi spragas, išmokti kurti pasitikėjimu grįstus santykius, įsilieti į darbo rinką.

 

Kviečiame visa širdimi įsitraukti į aktyvią, ilgalaikę savanorystę vaikų globos namuose, dienos centruose bei socialiai jautriose šeimose. Tapti korepetitoriumi ir draugu, padėti mokytis ir augti, įkvėpti vilties ir užmegzti ryšį – taip galima apibūdinti šios veiklos esmę.

 

Tapk savanoriu–korepetitoriumi. Lankykis vaikų globos namuose arba dienos centre ir mokyk savo mokinį to dalyko, kurį išmanai geriausiai! Gali mokyti mokykloje dėstomų dalykų: lietuvių, matematikos, anglų, chemijos, fizikos… arba pasiūlyk mums originalią idėją – savo pamoką.

Mes tikime, kad skiriamas laikas ir pastangos yra brangesni už materialinę paramą. Nuolatinis dėmesys – vertingesnis už vienkartinį. Užmegztas ryšys su Jaunuoliu – neįkainojamas. Savo darbais siekiame atspindėti „Ne imti, bet duoti“ vertybes – tikėjimą pokyčiu kiekviename, pasitikėjimo kūrimą, visų patirčių refleksiją.

 

Registruokis
Daugiau informacijos apie savanorių-korepetitorių programą

 

Organizacijos „Ne duoti, bet imti“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.