„IT – Inspiring Technology“ – parodoje „Studijos 2018“ skelbs modernaus profesinio mokymo atstovai

Šūkiu „Įjunk savo ateitį“ vasario 8–10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ kvies jaunuolius ir jų tėvus į jau 16-ąją mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2018“. Nauju amplua modernizuotoje 1-ojoje parodų rūmų salėje ateities perspektyvas pristatys ir Lietuvos profesinio mokymo įstaigos. Viena inovatyviausių pristatomų sričių ekspozicijoje – kompiuterijos sektorius.

 

Pirmąją parodos dieną lankytojai kviečiami lankytis ne tik ekspoziciniuose stenduose, bet ir 1.1. konferencijų salėje. Aktualus pranešimas galvojantiems apie informacinių technologijų specialisto karjerą ir besirenkantiems profesinį mokymą – iš nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacijos „Infobalt“ švietimo ekspertės Monikos Simaškaitės lūpų. Pranešėja į susitikimą „Globaliai karjerai reikia IT“ kviečia vasario 8 d. 11 val. 5 min.

 

Ekspozicijų erdvėje šiais metais po vienu „Kompiuterijos“ stendu – visos moderniausios šalies profesinio mokymo įstaigos, ruošiančios aukštos kvalifikacijos IT sektoriaus specialistus: Java programuotojus, programinės įrangos testuotojus, žiniatinklio programuotojus, multimedijos paslaugų teikėjus, kompiuterinio projektavimo operatorius, kompiuterinės įrangos derintojus, kompiuterių tinklų derintojus bei garso ir vaizdo technikos operatorius.

 

„IT – Inspiring Technology“ – tokią mintį skelbiančiu logotipu pasipuošę stendo „Kompiuterija“ dalyviai kvies besidominčius moderniu profesiniu mokymu išbandyti naujausias technologijas, o veiksmo ir įspūdingų potyrių lankytojams netrūks visas tris parodos dienas. Stendo lankytojai maloniai kviečiami jungtis prie interaktyvių veiklų ir kūrybinių dirbtuvių, per kurias bus kuriamos hologramos ir mobiliosios programos, mokomasi kompiuterinės grafikos pradmenų, 3D skenavimo ir spausdinimo bei šviesų valdymo pulto konfigūravimo, išbandomos virtualios realybės technologijos ir organizuojami programavimo žaidimai „Greenfoot“ aplinkoje bei programavimo Java ir C# kalbomis konkursas.

 

Kompiuterijos sektoriaus pristatymą parodoje koordinuoti patikėta Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centrui – mokymo įstaigai, kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo ruošti Java programavimo ir programinės įrangos testavimo specialistus bei kartu su asociacijomis „Infobalt“ ir „Tech City“ 2014 m. įkūrė „Akademija.IT“.

Per parodą „Kompiuterijos“ stende savo veiklą ir pasiekimus pristatys ir kitos Lietuvos profesinio mokymo įstaigos, ruošiančios įvairių specializacijų IT profesionalus: Alytaus profesinio rengimo centras, Kauno informacinių technologijų mokykla, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Marijampolės profesinio rengimo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras.

 

Parengta pagal Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.