Iniciatyva – „Judrus šokis, sveikas maistas, augs linksmai kiekvienas vaikas“

Sonata Uosienė
,
vyr. mokytoja

Sveika mityba ir fizinis aktyvumas – ypač svarbūs sveikos gyvensenos komponentai. Mityba yra viena iš būtinų vaiko normalaus augimo, fizinio ir psichinio vystymosi sąlygų, o fizinis aktyvumas lemia vaiko organizmo harmoningą vystymąsi ir sveikatą. Todėl sveikos mitybos įpročių ugdymas bei fizinio aktyvumo skatinimas vykdomas ir mūsų ugdymo įstaigoje.

 

Lapkričio 8-ąją, Europos sveikos mitybos dieną, lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytiniai paminėjo sveiku maistu ir šokiu. Šokis yra maloni kūno mankšta tiek raumenims, tiek smegenims. Į iniciatyvą „Judrus šokis, sveikas maistas, augs linksmai kiekvienas vaikas“ pajausti šokio naudą pakvietėme jungtis ir kitus Mažeikių rajono ikimokyklinių įstaigų ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus ir pedagogus. Dėkojame Mažeikių lopšelių-darželių „Saulutė“, „Bitutė“, „Eglutė“ ir „Buratinas“ pedagogams ir jų ugdytiniams.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.