Įdomi edukacija Alytaus Putinų gimnazijoje

Marytė Žuromskienė
,
Alytaus Putinų gimnazijos Kultūros paso koordinatorė, bibliotekos vedėja

Jau ne pirmi metai Mokinio kultūros paso paslaugos – literatūrinės-muzikinės programos, literatūros, kino edukacijos renginiai, naujausių edukacinių filmų peržiūros – turtina gimnazistų žinias, leidžia gyvai susitikti su profesionaliais kūrėjais ir atlikėjais. Juos gimnazistai pažįsta iš teatro, kino, koncertinių scenų, knygų ar televizijos ekrano.

 

Rugsėjo mėnesį edukaciją „Labas, pasauli!“ vedė lektorius iš Nigerijos Samsonas Toye, Socialinių mokslų kolegijos dėstytojas, jau dešimt metų gyvenantis Lietuvoje. Užsiėmimo metu gimnazistai sužinojo ne tik apie tolimiausių Afrikos, Azijos tautų kultūrą, bet ir vertybes, normas, nuostatas, įsitikinimus. Lektorius pasidalijo praktiniais patarimais, kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę ir turiningai planuoti laiką. Skatino siekti užsibrėžtų tikslų ir nepasiduoti net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

 

 

Kultūros paso renginių ir edukacijų programos puikiai integruojasi ir paįvairina ugdymo procesą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.