Į Užsienio kalbų mokymosi centrą – per Edukacinių veiklų gidą

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo Užsienio kalbų mokymosi centro darbuotoja Danutė Meškaitė virtualiai pristatė vis daugiau dėmesio sulaukiantį Edukacinių veiklų gidą Gytarių progimnazijos 5a klasės mokiniams ir jų anglų kalbos mokytojoms Astai Jogminienei ir Natalijai Abrosimovai.

 

Sužinoję, kokie bibliotekų filialai demonstruoja savo veiklas šiame gide, mokiniai virtualiai nukeliavo į „Saulės“ biblioteką, įsikūrusią jų mokyklos pastate, kad virtualiai su ja susipažintų. Pažiūrėję filmukus apie savo biblioteką ir jos veiklas, ilgiau apsistojo Užsienio kalbų mokymosi centre, plačiau susipažino su jo galimybėmis, atliko praktines užduotis: dėliojo Big Beną, dalyvavo viktorinoje, rinko iš raidžių šalių pavadinimus, įvairius angliškus žodžius. Laikas bėgo taip greitai, kad jo net pritrūko! Mokiniai buvo pakviesti naudotis Edukaciniu gidu ir savarankiškai, apsilankyti ir kitose bibliotekos filialuose, susipažinti su jų veiklomis, žaisti, virtualiai pramogauti ir smagiai praleisti laiką.

 

Norintys apsilankyti Edukacinių veiklų gide tai gali padaryti užsukę į bibliotekos svetainę www.smsvb.lt. O taip pat visos Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokytojai gali registruotis į virtualią mokinių pažintį su Edukacinių veiklų gidu ir taip paįvairinti pamoką!

 

Beje, pavieniai asmenys, norintys nemokamai patobulinti savo anglų kalbos (ar kurios kitos užsienio kalbos) žinias yra laukiami Užsienio kalbų mokymosi centre.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.