„Guminių batų išdaigos“

Laura Krivickaitė, Agnė Garbuzienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ lauko teritorijoje įrengta daržo edukacinė erdvė. Tai puiki vieta, kurioje vykdoma netradicinė ugdytinių veikla. Vaikams sudaryta galimybė patiems paruošti žemę lysvėse, sėti, sodinti, augalus, stebėti jų augimą, susipažinti su žydėjimo ir vaisių nokimo procesu. Jie skatinami užsiimti augalininkyste, diegiamas supratimas, iš kur ant mūsų stalo atsiranda daržovės ir patiekalai iš jų.

 

 

Vis labiau populiarėjant išradingesniam ugdymui lauke, kovo 1–31 d. daržo edukacinėje erdvėje buvo suorganizuota akcija „Padovanok guminius batus“. Akcijos metu visa bendruomenė dovanojo guminius batus, kurie išradingai, su išdaigomis, papuošė mokyklos-darželio daržo erdves ir jas atnaujino. Nuo šiol daržo erdvėje ugdytiniai turės galimybę: prisiminti abėcėlės raides, pasikartoti skaičius, įvardinti spalvas ir emocijas, įsiminti geometrines figūras, išradingai bei turiningai praleisti laiką. Edukacinė daržo erdvė ne tik puoš teritoriją, džiugins akį, bet ir tiesiogiai prisidės prie ugdymo proceso.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *