Gražiausi žodžiai Lietuvai

Erika Steponaitienė, Asta Urbonė
,
priešmokyklinio ugdymo pedagogės

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ II etapas, jį organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogės Erika Steponaitienė ir Asta Urbonė.

 

Į renginį atvyko ugdytiniai, lydimi pedagogų ir tėvelių iš Šiaulių lopšelių-darželių „Voveraitė“, „Gintarėlis“, „Kūlverstukas“, Šiaulių Sandoros ir Dainų progimnazijų, „Saulės“ pradinės mokyklos, VŠĮ „Smalsieji pabiručiai“. Renginio pradžioje konkurso dalyvius ir svečius pasveikino Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniai, sudainuodami dainą „Ten ir aš“. Sveikinimo žodį tarė ir visiems sėkmės palinkėjo pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė. Konkursantai deklamavo poezijos kūrinius, kuriuose atskleidžiamas Lietuvos grožis, meilė ir pagarba savo tėvynei, pasididžiavimas lietuvių tauta, kalba. Kol skaitovų konkurso komisija skaičiavo vertinimo balus, ugdytiniai buvo pakviesti į dirbtuvėles „Geltona, žalia, raudona“ – vaikai eksperimentavo su trispalvės spalvomis, iš cukraus gabalėlių statė pilis, lankstė lėktuvėlius. Ši šventė visiems susirinkusiems priminė, kaip gera būti nuostabios šalies – Lietuvos – piliečiu, kaip gera būti laisviems, turėti galimybę rinktis, atsakyti patiems už savo gyvenimą ir pasirinkimus ir kokia graži, turtinga, unikali yra mūsų kalba.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.