Gimtinė Lietuva – tai mes!

Telšių lopšelio darželio „Mastis“ bendruomenė iškiliai ir džiugiai šventė valstybines šventes – Vasario 16-ąją bei Kovo 11-ąją. Lietuvos gimtadienio šventei visų grupių vaikučiai ruošėsi iš anksto: piešė piešinius parodai „Gimtinė – tai mes!“, gamino gražiausių lietuviškų žodžių medį, mokėsi dainelių, šokių, ratelių, eilėraščių apie tėvynę, aktyviai domėjosi Lietuvos istorija, susipažino su Lietuvos simboliais, o „Kiškučių“ grupės vaikai ruošė staigmeną visai bendruomenei – trispalvį želė tortą. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas prasidėjo šventiniu rytmečiu „Gimtinė Lietuva – tai mes!“, kurį organizavo ikimokyklinio ugdymo pedagogės Dalia Balsienė ir Ligita Deveikienė, joms talkino muzikos mokytoja Nijolė Činskienė. Šventė prasidėjo išdidžiai giedant Lietuvos himną, po kurio direktorė Danutė Popovič pasveikino su švente, dėkodama visiems prisidėjusiems prie gražiausių lietuviškų žodžių medžio gaminimo. Kaip ir tikrų tikriausiame gimtadienyje čia skambėjo dainos ir posmai, užduotys ir klausimai apie Lietuvą, stebuklingos dėžutės slėpiniai simbolizuojantys Lietuvą, netrūko juoko, geros nuotaikos ir žinoma… dovanų!

 

Išsikelti uždaviniai šventėje buvo pasiekti su kaupu: ugdyti patriotiškumą, bendruomeniškumo jausmą, tautinį tapatumą; mokyti vaikus gerbti savo tautos istoriją, Lietuvos simbolius; skatinti didžiuotis savo tėvyne Lietuva, šventėje pasijausti Lietuvos piliečiu!

 

Telšių lopšelio darželio „Mastis“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.