Gimnazistams – prasmingas laikas su Robertu Petrausku

Klaipėdos Baltijos gimnazija tęsia Prasmingų susitikimų ciklą. Kovo 31 d. mokykloje svečiavosi Robertas Petrauskas, istorikas, TV laidų vedėjas, krepšinio komentatorius, istorinių romanų autorius. Dvi valandas trukusioje improvizuotoje pamokoje paliestos temos nuo patarimų, kokį profesinį kelią rinktis, iki karo Ukrainoje.

 

„Būkite drąsūs ir darykite tai, kas jums labiausiai sekasi ir mažiau galvokite, ką žmonės pasakys”, – gimnazistus drąsino Klaipėdos universitete istorijos studijas baigęs R. Petrauskas, pastaruoju metu atsidavęs istorinių romanų rašymui, o paskutinė jo knyga „Poltava” išleista tik prasidėjus karui Ukrainoje.

 

 

Moksleiviai domėjosi svečio įžvalgomis: kodėl pasaulyje vyksta karai, ar pasikeitus Rusijos valdžiai pasikeistų pati šalis, klausė, kaip rašomos knygos, kuo jį taip traukia istorija, kaip pasiekti savo tikslų, jeigu aplinka tam prieštarauja ir kt.

 

Prasmingi susitikimai su įdomiais ir įkvepiančiais žmonėmis Baltijos gimnazijoje vyksta kartą per mėnesį. Jau įvyko diskusijos su verslininku Robertu Dargiu ir LR Aplinkos ministru Simonu Gentvilu.

 

Klaipėdos Baltijos gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.