Gerumo akcija „Padėkime pajusti šventinę nuotaiką pabėgėlių šeimoms“

Audronė Dantaitė, Gerda Rutkauskienė, Jolanta Armonavičienė
,
Kauno l.-d. „Žilvitis“ mokytojos

Mes, Kauno lopšelio-darželio „Žilvitis“ mokytojos Jolanta, Audronė ir Gerda, nutarėme pasidalyti šventine nuotaika su tais, kuriems jos reikia labiausiai – su pabėgėlių iš Afganistano šeimomis. Prie gerumo akcijos prisidėjo ugdytinių šeimos, darželio bendruomenė. Parapijos namuose Šančiuose prisiglaudusios šešios afganų šeimos šiltai sutiko darželio bendruomenės atstovus, pavaišino tradicine arbata ir kava. Susitikimo metu afganai papasakojo apie Goro regioną, apie pagalbą mūsų kariams misijoje Afganistane. Šiuo metu afganų šeimų vaikai lanko mokyklą, jie patys mokosi lietuvių kalbos, bando integruotis į visuomenę. Lietuvoje jiems labai patinka, nes rado ramybę, planuoja sėkmingai integruotis ir likti čia.

 

Kartais arbatos puodelis ir ramus, šiltas pokalbis prie jo suartina net ir labai skirtingų kultūrų žmones. Tuomet kiekvienas iš mūsų tampame turtingesnis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.