Geros savijautos diena Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Lyderystės pasidalijimas mokykloje padeda didinti mokyklos veiklos efektyvumą, stiprinti valdymą, gerinti mokymo(si) rezultatus. Pasidalytoji lyderystė stiprina mokyklos bendruomenės narių atsakomybę, pasitikėjimą savimi ir kitais, bendradarbiavimą ir veikimą kartu organizacijos labui.

 

Mokinių atostogų metu sausio 4 diena buvo paskelbta Geros savijautos gimnazijoje diena. Mokytojų kambaryje l. e. p. direktorė Lada Kriščiūnienė supažindino su šios dienos idėja ir laukiamais rezultatais. Sutarėme būti tik pirmojo aukšto erdvėse, netaisyti mokinių darbų, nesiruošti ir negalvoti apie pamokas ir t. t., kitaip tariant – „nedirbti“. Mokytojai prie kavos puodelio mėgavosi pokalbiais su kolegomis, dalijosi įspūdžiais, atviravo, kaip iš tiesų gyvena ir jaučiasi šiandien. Originaliausias mintis ir atradimus rašėme lentose bibliotekoje ir mokytojų kambaryje, nes geriausios ir įdomiausios idėjos autoriaus laukė paslaptingas prizas.

 

Sporto salėje mokytojai Irena ir Romas priėmė norinčius pasitreniruoti su TRX diržais, balansiniais treniruokliais ir kamuoliais, galėjome pažaisti krepšinį. Valgykloje vaišinomės ir žavėjomės naminiais cepelinais.

 

Dienos veiklų refleksijai rinkomės bibliotekoje. Neskubėdami, būdami čia ir dabar, dėkojome vieni kitiems, kad esame kupini empatijos, nuoširdumo, atjautos, kad esame bendradarbiai. Labiausiai „crazy“ idėja tapo mokytojos Laimutės išsakyta mintis, kaip į mokinių racioną įtraukti sveikuoliškus kebabus. Idėjos autorei įteiktas prizas – nuotrauka su l. e. p. direktore!

 

Visi pasidžiaugėme, kad šiandien KITAIP pabuvome kartu, pabendravome, pasvajojome, ką galėtume keisti savo gimnazijoje, kad joje būtų geriau mūsų mokiniams ir visai bendruomenei.

 

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus g-jos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.