Galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“ šiemet rengiamas virtualioje erdvėje

Šiaulių valstybinės kolegijos Galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“ organizuojamas jau ne vienerius metus. Šiemet renginio organizatoriai kviečia susitikti lapkričio 19 d. „online“ formatu vyksiančiame renginyje. Tikimasi, kad jau netrukus vyksiantis galimybių festivalis sulauks ne tik jaunimo, bet ir visų šiauliečių dėmesio.

Reprezentacinis Šiaulių miesto švietimo renginys – Galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“ – šiemet vyks virtualioje erdvėje ir bus transliuojamas tiesiogiai! Formatas naujas, veiklos – taip pat, o organizatorių siekis – padovanoti įspūdžių kupiną dieną – dar didesnis! Šiaulių gimnazistų laukia abu smegenų pusrutulius sujudinsiantis ypatingas protmūšis, virtualūs pokalbiai su žinomais žmonėmis ir diskusija apie tai, ką saulės miestas siūlo jaunimui po pamokų. Keisimės nuomonėmis, mokysimės, svajosime, aiškinsimės, ko trūksta jauniems žmonėms Šiauliuose, ir, prisijungę virtualiais tinklais, leisime laiką drauge! Būk čia, juk tikrai nenori likti nesužinojęs daugybės įdomių dalykų!

 

Lapkričio 19-osios renginį moderuos jaunimui (ir ne tik) gerai pažįstamas veidas – keliautojas, humoristas, vaizdo siužetų kūrėjas – Mantas Bartuševičius.

 

Lapkričio 19 diena šiemet suplanuota „Ne pagal tvarkaraštį“: visų smalsių ir tobulėti nuolat siekiančių žmonių nuo 9.00 iki 11.30 val. laukia motyvacijos sesija #MisijaĮkvėpti ir susitikimas su gerai žinomais įvairių sričių specialistais.

Organizatoriai skelbia, kad motyvavimo sesijoje dalyvaus Arnoldas Pranckevičius – Europos Komisijos atstovas Lietuvoje. Jo pranešimo tema „Ateities kodas: Europa 2050“. Vilniaus universiteto neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė kalbės apie motyvavimo esmę, sieks paaiškinti, kaip tapti ir išlikti motyvuotiems. Trečiasis motyvavimo sesijos svečias, muzikos grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, jis pasakos apie savo „banguotą“ gyvenimą. Kartu bandysime rasti atsakymus į šiuos klausimus: kaip neprarasti savęs? kodėl savo kompleksais ne visada reikia tikėti? ar ten, kur tinki ir yra tavo vieta? kas įvyksta, kai palieki komforto zoną? ar reikia vengti sunkumų? kur gyvena laimė?

 

Taip pat nuo 11.30 iki 12.00 val. planuojama #KlasėsValandėlė. Organizatoriai juokauja, kad – dalyvavimas būtinas. Labiausiai valandėlėje raginami dalyvauti gimnazistai. Šios renginio dalies svečiai – tinklalaidės (angl. podcast) „Pralaužk vieną šaltą“ bendrakūrėjai, „Comunijos“ nariai, Airidas Jankus ir Mantas Grimalis. Dažniausiai jie kalbina pašnekovus, tačiau šį kartą barikadų pusės keičiamos ir kalbinami bus jie.

 

Gimnazistų laukia interaktyvios #GimnazistųProtųKovos, o prie diskusijos kviečiame prisijungti visus, kam rūpi #Kuriantys, #Tobulėjantys, #Bendradarbiaujantys, #Diskutuojantys, #Augantys, #Neformalūs Šiauliai. Nuo 12.30 iki 13.30 val. diskusiją moderuos Roman Šarpanov, Šiaulių jaunųjų technikų centro projektų vadovas. Diskusijos dalyviai: Šiaulių jaunųjų technikų centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Julija Muningienė, UAB „Jupojos technika“ direktorius Raimundas Vaišvilas, Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė, Šiaulių valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja strateginei plėtrai Lina Tamutienė ir Šiaulių Didždvario gimnazijos moksleivė Viltė Novikovaitė.

Protmūšis #GimnazistųProtųKovos, vyksiantis nuo 12.30 iki 14.30 val., kurį ves gerai žinomas televizijos veidas, protmūšių organizatorius ir vedėjas, sporto komentatorius Robertas Petrauskas, Šiaulių miesto gimnazistams taip pat organizuojamas nuotoliniu būdu.

 

Protmūšio komandų skaičius neribojamas, rekomenduojame visoms Šiaulių miesto gimnazijoms užregistruoti bent po vieną komandą (maksimalus komandos narių skaičius – 7).

Geriausiai pasirodžiusių protmūšio komandų laukia vertingi išmanūs prizai. Registracijos į protmūšį nuoroda skelbiama čia.

 

Visa su renginiu susijusi informacija skelbiama Šiaulių valstybinės kolegijos interneto svetainėje www.svako.lt, socialiniame tinkle „Facebook“. Šiais kanalais viešinamas renginio turinys, o renginio dieną bus pasiekiamos jo transliacijos nuorodos.

 

Motyvavimo sesija, klasės valandėlė ir diskusija bus transliuojamos socialinio tinklo „YouTube“ platformoje ir socialiniame tinkle „Facebook“. Protmūšyje galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravusios komandos. Susitikime lapkričio 19-ąją – „online“!

 

Renginio organizatorė Šiaulių valstybinė kolegija, renginį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė #ŠiauliaiŠviečia, #TavoPinKodas.

Šiaulių valstybinės kolegijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.