Filosofijos dienos sutiktuvės

Ilona Zazienė
,
Šiaulių Gegužių progimnazijos etikos mokytoja, ETHOS klubo vadovė

Šiaulių Gegužių progimnazijos ETHOS klubas jau trečią kartą organizavo Filosofijos dienai skirtą konferenciją „Mano keliai link išminties…“. Džiugino mokinių pranešimų temų įvairovė, mąstymo brandumas: „Vydūnas – tautos ir mano įkvėpėjas“, „Draugystė su savimi“, „Etikos pamokos – įkvėpimo šaltinis…“, „Mintys, padedančios augti“, „Esu vyriausia sesuo 4 vaikų šeimoje, tai didžiausia patirties ir išminties mokykla…“ ir kt. Konferencijos metu vyravusi jauki, nuoširdi atmosfera skatino mokinius atvirai išsakyti mintis, mėgautis bendryste, tobulinti viešo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius.

 

Dėkojame Gegužių progimnazijos direktoriaus pavaduotojai Redai Zalogienei už įkvepiantį sveikinimą, pagyrimus ir padėką konferencijos dalyviams ir organizatoriams, kad buvo suteikta unikali galimybė dalyvauti konferencijoje. Mokiniai puikiai pristatė savo požiūrį į vertybes, tobulėjimą, lavino SEU kompetencijas ir kritinį mąstymą. Kaip pastebėjo Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja R. Matulevičiūtė, jau trečią kartą konferencijos dalyvius priimanti jaukiose bibliotekos patalpose, šios konferencijos lavina mokinių kūrybingumą, oratorinį ir scenos meną, įgyjamos naujos patirtys.

 

Dėkojame filosofijos konferencijos „Mano keliai link išminties…“ pranešėjams: A. Astrauskaitei (Šiaulių Lieporių gimnazija), A. Ilgauskaitei, S. Račkauskaitei (Šiaulių Salduvės progimnazija, mokinius konsultavo etikos mokytoja N. Balaščenkova), M. Gineitytei, J. Mickūnui, N. Šidlauskui, A. Milukaitei, S. Šimaitytei, A. Žolpytei, R. Kundrotaitei, A. Kuizinaitei (Šiaulių Gegužių progimnazijos ETHOS klubo nariai, mokinius konsultavau aš, etikos mokytoja I. Zazienė).

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.