„Erasmus dienos“ gamtos apsuptyje

Laima Zeringienė
,
ŠU g-jos Ugdymo skyriaus vedėja

Šiaulių universitetinėje gimnazijoje vykdomi 4 „Erasmus+“ projektai, todėl gimnazijos bendruomenė aktyviai prisijungė prie „Erasmus“ dienų, švenčiamų visame pasaulyje. Spalio 14 d. buvo organizuotas ekologinis žygis ir sportinės rungtys gamtoje. Gimnazijoje jau antrus metus vyksta tarptautinis ,,Erasmus+” projektas „No time to waste“. Jo metu didelis dėmesys skiriamas ekologiniam sąmoningumui – atsakingam gamtos išteklių saugojimui, planetos švarinimui ir sveikos gyvensenos ugdymui.

 

„Erasmus dienos“ sutapo su gimnazistų krikštynomis, pirmokų laukiama švente – Imatrikuliacija. Kurtuvėnų regioniniame parke kone šimtas gimnazistų saulėtą popietę miško ir vandens apsuptyje leidosi į pažintinį ekologinį žygį, žaismingai atliko fizinės ištvermės užduotis. Skambiai, linksmai ir aktyviai praleistas laikas gamtos prieglobstyje, tyrinėjant ir stebint gamtinę aplinką, visiems dalyviams padovanojo rudeninę puokštę gerų emocijų ir sustiprino sveikatą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.