Emos Zabulytės tapybos darbų paroda „Pasaulio šviesa”

Rūta Juciuvienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Apniukusią kovo 22 dienos popietę lopšelio-darželio „Radastėlė“ erdves nušvietė spalvinga mūsų įstaigos ugdytinės, jaunosios kūrėjos Emos Zabulytės tapybos darbų paroda „Pasaulio šviesa“. Parodos atidarymas įvyko jau trečiąjį kartą. Paroda buvo eksponuojama Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje ir Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre.

 

Pavadinimas „Pasaulio šviesa“ pasirinktas neatsitiktinai. Tai tarsi gyvybės, spalvų, gražių emocijų šokis. Linksmos, gyvybingos, ryškios, sodrios spalvos, abstrakčios formos, gyvūnai dominuoja visuose Emos tapybos darbuose. Lakoniška kompozicija, įvairių formatų drobės, optimistiškai nuteikiančios spalvos – tarsi mažytis, jaunosios kūrėjos spalvotas pasakojimas apie nuostabų gyvybės pilną pasaulį.

 

Parodos atidarymo metu apsilankę „Radastėlės“ bendruomenės nariai įsiliejo į kūrybinį vakarą, kuriame išbandė įvairias dailės technikas, kūrė savo spalvotus paveikslus. Buvo paruošta erdvė su įvairiomis dailės priemonėmis, molbertais, kuriais pasinaudoję vaikai galėjo reikšti savo mintis ir emocijas spalvų pavidalu. Žiupsnis kantrybės, sauja kūrybiškumo bei spalvota dažų paletė ir įvyksta nuostabūs dalykai.

 

Nuo ateinančių mokslo metų Ema atvers mokyklos duris, todėl linkime naujų kūrybinių idėjų ir dar daugiau spalvotų dienų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.