Ekologinėje viktorinoje varžėsi 74 mokinių komandos iš visos Lietuvos

Lapkričio 17, 24 ir 26 dienomis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo ekologinę viktoriną „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“, kurioje nuotoliniu būdu tarpusavyje varžėsi 5–10 klasių mokiniai. Kiekvieną komandą sudarė iki dešimties dalyvių. Viktorinos klausimai buvo susiję su ekologija, gamta, klimato kaita, mikroplastiko tarša ir kitomis pasaulinėmis problemomis bei jų sprendimais.

 

 

Mokinių komandos atliko užduotis prisijungusios prie tiesioginės „YouTube“ transliacijos, kurioje buvo paaiškinamos taisyklės, skaitomi klausimai, pateikiama vaizdinė medžiaga.

 

Per visus tris žaidimo etapus daugiausia taškų surinko Palangos senosios gimnazijos mokinių komanda „Senieji gimnazistai“, kuri teisingai atsakė net į 72 klausimus iš 75. Antrąją vietą užėmė Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos komanda „Biofanai“, trečiąją – Šiaulių „Sandoros“ progimnazija su komanda „Sandoriečiai“.

 

Per visas tris viktorinos dienas prie žaidimo prisijungė net 74 komandos iš 70 Lietuvos mokyklų. Jų rezultatus galite pamatyti lentelėje. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visoms komandoms bei jų vadovams.

 

Šiame puslapyje galite atsisiųsti visus viktorinos klausimus ir naudoti juos pamokų metu ar pramogos tikslais: Renginys „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“ yra tarptautinės iniciatyvos „Globalaus švietimo savaitė 2022“ renginių ciklo dalis.

 

Daugiau informacijos apie iniciatyvą

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.