Džiugina tarptautiniai Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ mokinių pasiekimai

Beruta Darbutienė
,
Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinių klasių mokytoja metodininkė

Džiugi žinia belaukiant Kalėdų! Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ mokiniai Simonas Mickevičius ir Guoda Šerstabojevaitė kartu su savo pradinių klasių mokytoja Beruta Darbutiene dalyvavo B. Petchenik vardo tarptautiniame vaikų žemėlapių konkurse „Mano ateities pasaulis“ ir jiems buvo skirtos JAV lietuvio A. Kapočiūno įsteigtos specialiosios premijos. Gruodžio 22 d. premijos steigėjas pasveikins laureatus, jų tėvelius ir pedagogus virtualiame Lietuvos kartografų draugijos renginyje, MS „Teams“ platformoje.

                                                                            Simono Mickevičiaus piešinys „Pasaulis yra lobis“    

Konkursą rengė Tarptautinė kartografų asociacija (International Cartographic Association). Renginys vyksta kas dvejus metus ir jame su savo pačių sukurtu žemėlapiu gali dalyvauti vaikai iki 16 metų.

 

Džiaugiamės, kad yra daroma pozityvi įtaka mokinių mokymosi patirčiai bei jų asmenybės ūgčiai plėtojant kūrybiškumą ir patyriminį mokymąsi.

Guodos Šerstabojevaitės piešinys „Sveik, Žemele, sveik“

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.