Dovana Lietuvai

Gintarė Blazgienė
,
mokytoja

Šiais metais Kovo 11-oji lietuviams buvo džiugi šventė, nes sukako 30 metų, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę. 30 metų gyvename kaip laisvi piliečiai – galime laisvai išsakyti savo nuomonę, keliauti, bendrauti, gyventi. Jau trisdešimt metų patys kuriame savo dabartį ir ateitį.

 

Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Dovana Lietuvai“. Dvi savaites klasėse mokiniai diskutavo, kokia laisvės reikšmė valstybei ir kiekvienam jos piliečiui, kokia yra atsakomybė būti laisvam. Mokiniai suvokia, jog nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kokia bus Lietuvos ateitis. Tačiau už galimybę augti laisviems, už galimybę laisvai mokytis ir svajoti turime padėkoti jai – mūsų Tėvynei, Lietuvai.

 

Valstybės gimtadienio proga kiekvienas mokinys Lietuvai dovanojo dalelę savo laiko, išminties, kruopštumo, atsakomybė. Visas gerąsias laisvo Lietuvos piliečio mintis sudėjo į savo darbeliu, iš kurių susidėliojo simbolinis Lietuvos paveikslas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.