Diskusija „Ateitis priklauso inžinieriams: Lietuva 2030“

Kauno technologijų mokymo centre spalio 13 d. vyko jau tradicija tapęs karjeros dienos renginys „Ateitis priklauso inžinieriams: Lietuva 2030“. Šio renginio tikslas – pristatyti bendras Lietuvos inžinerinės pramonės technologijų tendencijas, iššūkius ir galimybes, sektoriaus konkurencingumą, reikalingų talentų ugdymą profesinio mokymo įstaigose Kauno regione.

 

Diskusijoje dalyvavo LINPRA ir Baltijos automobilių detalių klasterio (BACC) direktorius Darius Lasionis, UAB „Autoinovacijos“ direktorius Linas Tuskevičius, UAB „Baltec CNC Technologies“ direktorius Evaldas Rimša, UAB „CIE LT Forge“ personalo direktorė Rasa Žalneravičiūtė, Kauno technologijų mokymo centro direktoriaus pavaduotojas plėtrai, laikinai einantis direktoriaus pareigas, Paulius Čepas.

 

 

Diskusijoje buvo kalbama apie profesinio mokymo viziją ateities darbo rinkoje; įgūdžius ir kompetencijas, kuriomis turi pasižymėti profesinio mokymo įstaigos absolventas, kad taptų ateities specialistu inžinerijos sektoriuje; profesinio mokymo įstaigos absolvento pranašumus darbdavio akimis; profesinio mokymo patrauklumo stiprinimą, žvelgiant į ateities perspektyvas; atlyginimus sektoriuje.

 

Organizuodami tokio tipo renginius siekiame sudaryti kuo platesnes karjeros galimybes savo mokiniams ir, žinoma, nuolat stiprinti bendradarbiavimą su įmonėmis, kad visada galėtume būti šalia darbo rinkos tendencijų.

 

Renginį vedė žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.

 

Kauno technologijų mokymo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.