Dirbti kartu – sėkmė

Kristina Belazarė-Letkauskė
,
Panevėžio l.-d. „Jūratė“ logopedė metodininkė
Inga Rusteikienė
,
Panevėžio l.-d. „Jūratė“ specialioji pedagogė, logopedė

Panevėžio savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus gegužės 3 d. organizuotoje konferencijoje „Ikimokyklinio ugdymo mokykla – šiuolaikiniam vaikui“, lektoriai iš įvairių ugdymo įstaigų skaitė pranešimus, pristatė projektines veiklas bei pasidžiaugė savo sėkmėmis, ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus. Antroji konferencijos dalis buvo skirta praktinėms veiklos penkiose darbo grupėse.

Grupėje „Aš kitoks. Mylėk mane“ Panevėžio lopšelio darželio „Jūratė” logopedė metodininkė Kristina Belazarė-Letkauskė ir specialioji pedagogė, logopedė Inga Rusteikienė vedė praktinę veiklą „Linksmoji abėcėlė“. Veiklos metu dalyviams buvo pateiktos užduotys – žaidimai, padedantys pastebėti kalbos ir komunikacijos, bei specifinius pažinimo sutrikimus.

 

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ir parodyti, kad logopedas ir specialusis pedagogas, dirbdami kartu bei papildydami vienas kitą, gali padėti ne tik įžvelgti ugdytinių specialiuosius poreikius, bet ir padėti juos įveikti.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.