Didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“ kviečia dalyvauti ir siūlyti temas

Didžiausios nuotolinės pamokos „Mokonomika“ organizatoriai džiaugiasi galėdami antrąkart pakviesti mokytojus ir mokinius. Žinių šventė sugrįžta jau 2022 m. vasario 4 d. ir virtualiai aplankys mokyklas, klases, namus, bendruomenes – visur ir visus, kurie nori atrasti, kurti bei mokytis drauge.

 

Antroji „Mokonomika“ bus dar stipresnė, dar įdomesnė, nes mokytojai kviečiami ją kurti kartu. Turite įdomią temą, norėtumėte pravesti vieną iš pamokų, o galbūt žinote, kas norėtų ar galėtų tai padaryti? Padėkite sužinoti renginio organizatoriams – rašykite el. paštu info@finansulaboratorija.lt iki gruodžio 10 d.

Taip pat jau dabar galite registruoti savo klasę čia. Didžiausia nuotolinė pamoka lauks pedagogų bei visų 1–12 klasių moksleivių, kuriems ruošiamos net 24 pamokas tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis.

 

„Mokonomikos“ pamoka, inicijuojama „Swedbank“ Lietuvoje, prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas – kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

 

Daugiau informacijos

 

Iškilus klausimams dėl renginio, rašykite el. paštu info@finansulaboratorija.lt.

 

Redakcijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.