Darželis dalyvavo kūrybiniame-meniniame projekte „Žaidimų laukas“

Žaneta Gribauskienė
,
priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos-darželio visos grupės turėjo galimybę dalyvauti puikiame projekte, kurį organizavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Tai nuostabus projektas, kuris įtraukė visą darželio bendruomenę. Norėjome įvykdyti kuo daugiau veiklų, nes visos pasirodė labai įdomios. Vaikai laukdavo, kada eisime į lauką, ir vis klausdavo, o ką šį kartą veiksime? Labai džiugu buvo matyti vaikus bėgiojant po darželio kiemą ir ieškant reikalingų šakelių, gėlių žiedų, uogų, akmenukų ir t. t. Nors ir buvo pasibaigusi veikla, bet ir kitas dienas vaikai jas pratęsdavo, pavyzdžiui, beveik visą savaitę lauke kepė keksiukus. Labai įdomu buvo ieškoti lobio. Koks buvo didelis susidomėjimas! Vaikai taip pat pagamino ir savo rudens puokštes, kurias labai meniškai nupiešė. Puokštėmis pasipuošėme grupės staliukus. Iš uogų ir lapų ugdytiniai vėrė vėrinukus. Visą veiklą stebėjo ir su vaikais aptarinėjo tėveliai, seneliai.

Visi džiaugiamės, kad turiningai ir įdomiai praleidome laiką.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.