Darželio „Diemedis“ gimtadienis

Gimtadienis tai šventė,

Gimtadienis – smagu.

Tik gaila, kad kartą į metus!

 

Nieko nėra smagiau už gimtadienius. Maži vaikai jų laukia kaip stebuklo, vyresni paslapčia viliasi, kad laikas, nors akimirkai, sustos ir metai skries ne taip greitai… Kad ir kaip būtų, kiekvienas gimtadienis ypatingas ir labai laukiamas.

 

Mažieji Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ vaikučiai, mokytojos ir tėveliai su nekantrumu laukia įstaigos gimtadienio, nes kiekvienais metais jį pamini vis kitaip. Šie metai visus sujungė bendrai veiklai, kūrybiniams sveikinimams bei bendrystei, kuri yra visa ko pagrindas. Darželis – vaikų antrieji namai, tad sveikinimai jam pirmiausiai skriejo iš namų. Vaikai su tėvais sveikino darželį pasitelkę informacines technologijas – filmuodami, fotografuodami bei dalydamiesi akimirkomis uždarose „Facebook“ grupių paskyrose ir įstaigos interneto puslapyje. Akcija „Pasveikinkim vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva…“ sulaukė didelio šeimų susidomėjimo, o darželis sulaukė gausybės sveikinimų bei linkėjimų. Daina „Su gimimo diena“ nuskambėjo naujame fone – ji tapo ne vienos šeimos sveikinimo daina, kurioje patys vaikai dainuoja ją darželiui.

 

 

Kovo 10-ąją dieną lopšelio-darželio „Diemedis“ 32-ąjį gimtadienį vainikavo bendras įstaigos mokytojų vaidinimas „Tindi rindi“. Mini spektakliukas sujungė visus įstaigos darbuotojus, vaikus. Vaikai sulaukė ne vienos pasakos personažo – Pepės, Raudonkepuraitės, vilko, lapės, kiškio, voveraitės, bobučių, meškos, vištytės, Pagranduko ir kitų, kuriuos lengvai atpažino bei su kuriais smagiai šoko, žaidė. Vaidybinis siužetas atskleidė ir patvirtino, kad padėti draugams reikia kasdien, mokant su jais džiaugtis viskuo ką turi. Ir žinoma, gimtadienis ne gimtadienis be torto – visos grupės gavo dovanų ir po šakotį, kurį vaikai smagiai suvalgė grupėse.

 

Trumpai tariant – gimtadienis buvo pilnas staigmenų, kūrybinių atradimų, galimybės būti drauge patiriant pačias gražiausias emocijas.

 

Raminta Užusienienė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.