Darželiai susitiko „Sveikuolių protmūšyje“

Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vykdant projektą „Noriu būti sveikas, aktyvus, saugus – 3“, suorganizuota viktorina „Sveikuoliukų protmūšis“. Viktorinoje dalyvavo mūsų darželio ir Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“ priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai. Renginio tikslas – stiprinti vaikų sveikatą, gilinti šios srities žinias, įgūdžius, susidraugauti su kaimyninio darželio auklėtiniais ir puikiai praleisti laiką.

 

Viktoriną vedė Bitutė (priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankaitienė) ir Meškutė (neformaliojo ugdymo (muzikos) mokytoja Odeta Ąžuolaitė). Joms talkino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Raugienė.

Po smagaus susipažinimo ir sveikuoliškos mankštos vyko komandų prisistatymai. Vaikai drąsiai atsakinėjo į klausimus, atliko smagias praktines užduotis. Žaismingi klausimai ir užduotys ne tik leido pasitikrinti savo žinias apie fizinį aktyvumą, sveiką ir visavertę mitybą, bet ir suteikė naujų žinių apie sveikatai palankią gyvenseną bei aplinką.

 

Renginio pabaigoje vadovė Roma Lupeikienė padėkos raštais ir sveikuoliškais prizais „Vaisių asorti“ apdovanojo visas tris komandas, o darželių draugystę įtvirtino pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi. Renginio vedėja Bitutė palinkėjo niekam nesirgti ir įteikė specialius prizus – stiklainėlius su medumi, kuriuos dovanojo darželio darbuotoja, bitininkė Genė Mažylienė.

 

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.