Dar dvi Lietuvos mokyklos vykdys tarptautinio bakalaureato programas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu Vyriausybė pritarė sprendimui leisti dar dviems Lietuvos mokykloms vykdyti tarptautinio bakalaureato programas. Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinėje mokykloje bus vykdoma tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programa, o Kauno Jono Jablonskio gimnazija įgyvendins tarptautinio bakalaureato diplomo programą.

 

Vykdant tarptautinio bakalaureato programas mokiniams bus suteiktos geresnės galimybės išmokti anglų kalbą, bus tenkinami gabių mokinių mokymosi poreikiai, mokytojai ir mokiniai turės galimybę bendradarbiauti su kitų šalių mokyklų, vykdančių tokio pat pobūdžio programą, mokytojais ir mokiniais.

 

Tarptautinio bakalaureato organizacijos tikslas – ugdyti nuolat žinių siekiančius, išprususius, dėmesingus aplinkai jaunuolius. Šiam tikslui tarptautinio bakalaureato organizacija kartu su mokyklomis, vyriausybėmis ir tarptautinėmis organizacijomis yra sukūrusi ir nuolat atnaujina ugdymo programas, išsiskiriančias aukštais akademiniais reikalavimais.

 

Šiuo metu tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programą Lietuvoje vykdo Vilniaus tarptautinė mokykla, o tarptautinio bakalaureato vidurinio ugdymo diplomo programą įgyvendina Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje, Šiaulių Didždvario, Kauno jėzuitų, Tauragės „Versmės“ gimnazijos bei Vilniaus ir Klaipėdos licėjai.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.