Dainų festivalis „Skamba dainos Lietuvėlėj – dainuoja mūsų šeimynėlė“

Diana Polekienė
,
Šiaulių l.-d. „Voveraitė“ meninio ugdymo mokytoja
Jūratė Kaciucevičė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ šiuos išbandymų kupinus mokslo metus užbaigia gražiu ir skambiu akordu – virtualiu respublikiniu dainų festivaliu „Skamba dainos Lietuvėlėj – dainuoja mūsų šeimynėlė“. Festivalio tikslas – stiprinti ugdytinių šeimų ir pedagogų, socialinių partnerių bendradarbiavimą, skiepijant meilę dainai, pasitelkiant informacinių technologijų priemones.

 

Respublikiniame dainų festivalyje dalyvavo įvairūs ugdymo įstaigų vaikų kolektyvai: vaikai su šeimos nariais, ugdymo įstaigų mokytojais ir kitais darbuotojais. Galime pasidžiaugti ne tik įvairiais dainorėlių kolektyvais, bet ir labai įvairia jų geografija. Sulaukėme festivalio dalyvių iš ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Varėnos, Joniškio, Utenos, Naujosios Akmenės, Telšių, Kybartų, Kelmės, Radviliškio, Mažeikių miestų bei Šiaulių raj. Meškuičių, Raudėnų, Kuršėnų, Vilniaus raj. Nemenčinės, Raseinių raj. Viduklės, Kelmės raj. Liolių miestelių. Dainų festivalyje skambėjo lietuvių liaudies dainos, dainos apie mamą, šeimą, svajones, ir džiaugsmus!

 

Džiaugiamės, kad pedagogai galėjo pasidalyti gerąja darbo patirtimi, skiepijant savo ugdytiniams meilę dainai, muzikavimui.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.